Zastoupení firem

Zastoupení firem

Společnost Kuks a. s. Zastupuje na českém trhu významné zahraniční značky, jako jsou:

ScanStone

Společnost ScanStone sídlí ve Velké Brítánii. Jejich stroje jsou vyrobeny tak, aby si poradili s drsným terénem ve Spojeném království. Z tohoto důvodu si lehce poradí s prací na českých polích.

Jejich stroje jsou zaměřeny převážně na přípravu půdy – rýhovače, kultivátory a separátory hrud a kamene. Krom techniky pro přípravu strojů nabízí také vyorávač brambor.

AVR

Společnost AVR vyrábí své stroje převážně v Belgii, ale také v Nizozemí. AVR má za cíl vyrábět odolné, spolehlivé a vysokokapacitní kombajny a sazeče.

Tong Engineering

Anglická společnost Tong vyrábí speciální linky pro příjem, třídění, čištění, zpracování a naskladnění brambor, ale i jiné zeleniny.

Jos De Bruyne

Tento belgický dodavatel zajišťuje kompletní zařízení pro zpracování brambor a zeleniny.

EA Broekema BV

EA Broekema BV je holandský výrobce dopravníkových prutových pásů pro zemědělskou techniku.

Reekie potato equipment Ltd

Je jedna z bývalých firem ScanStone. Sílí ve Velké Británii a zabývá se náhradními díly a výrobou separátorů.

WM Kartoffeltechnik

Vyorávač brambor německé značky WM Kartoffeltechnik je víceúčelový. Za pomocí výměnného adaptéru se ze sklízeče brambor stává sklízeč pro sběr cibule.

Downs company

Tato britská společnost se zabývá výrobou bramborových nakladačů, dopravníků, výtahů a podobné technologie pro brambory.

CRUSHINGtech

I Itálie má své výrobce zemědělských strojů. Crushingtech vyrábí vyspělé technologie pro rekultivaci opuštěných pozemků s kameny, skály, pařezy, keřů a křovin.