CNC

CNC obrábění

Začátkem letošního roku jsme si do naší firmy KUKS a.s. pořídili nový stroj v podobě CNC stroje, konkrétněji model NXL 2000 / 500 od společnosti DMG Mori. Díky této technologii dokážeme vyrobit mnohonásobně více výrobků ve špičkové kvalitě a přesnosti. Potřebujete-li náhradní díly na zemědělskou techniku, automobily, stroje nebo cokoli co Vás napadne a to od jednoduchých po nejkomplikovanější komponenty z jakéhokoli materiálu a v jakémkoliv počtu, tak nás neváhejte kontaktovat.

Z velkého množství strojů pro obrábění jsme si vybrali Model NXL 2000 a to hlavně pro jeho neuvěřitelnou tuhost stroje, přesnost, výkonnost  a uživatelsky velmi přijatelné ovládání Mitsubishi M730UM na systému Maps CELOS s dotykovým displejem. S novými technologiemi se posunuje i technika užitá v samotných CNC strojích a tím se zefektivňuje jejich i naše práce.

 

NXL 2000 / 500 SY

Soustruh s dvěma vřeteny, poháněnými nástroji, C a Y-osou                         
Maximální soustružený průměr: 366 mm
Maximální točná délka: 510mm
Průchod vřetena: 65mm
Zdvih osy Y je: ± 50mm
Dosažitelná výrobní tolerance: IT5
Dosažitelné drsnosti povrchu: Ra0,4 – Ra0,8
Díky konstrukci a výkonu motoru poháněných nástrojů na soustruhu nám nečiní problém komplexně obrábět dílce s velkými průměry mimoosých otvorů či dílce vyžadující větší úběr materiálu frézováním (za použití plátkových vrtáků či plátkových fréz o průměru až 80mm).

Více našich výrobků naleznete ZDE

Pokud máte otázky ohledně výroby, či samotného stroje neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám odpovíme na všechny otázky.

E-mail: J.Pacner@seznam.cz

mob.: 777 232 032 

Frézování:

Ve spolupráci s firmou MT-TECH:

image003

Více foto ZDE

Co je CNC výroba?

CNC výroba umožňuje kvantitativně vysokou produkci, kvalita produktu je vzhledem k času, který byl potřeba k výrobě je nesrovnatelná s jakoukoli manuální výrobou. Bez pomoci strojů ať už automatických či poloautomatických, robotů a soustruhů by dnes nefungovala prakticky žádná sériová výroba, a jsme rádi že i my se na rozvoji a modernizaci výroby podílíme . Nehledě na to, že při používání těchto strojů se snižuje riziko zranění našich pracovníků a celkově se urychluje celý pracovní proces. CNC stroj ušetří pracovní sílu na samotnou výrobu, neznamená to však, že k obsluze není zapotřebí člověka. Naopak je nutné, aby CNC stroj někdo z našich schopných zaměstnanců naprogramoval. Avšak tím, že člověk není přítomen samotnému výrobnímu procesu se eliminuje chybovost. Též se můžeme pochlubit tím se snižujeme množství vyprodukovaného odpadu, právě používáním CNC stroje.

NEBOJTE SE NÁS KONTAKTOVAT
Kuks a.s.
icon+420 777 232 032
icon+420 777 232 039